O NAS

Właściciel przychodni

lek.wet. Patrycja Błańska – właściciel przychodni

specjalista chorób koni, specjalista rozrodu zwierząt
specjalista chirurgii, specjalista chorób przeżuwaczy

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Tytuł lekarza weterynarii uzyskała w 2003 roku. W kolejnych latach ukończyła 4 specjalizacje uzyskując tytuły specjalisty chorób koni, specjalisty rozrodu zwierząt, specjalisty chirurgii oraz chorób przeżuwaczy. Uczestniczy w licznych sympozjach i konferencjach stale poszerzając swoją wiedzę. Zawodowo zajmuje się głównie chorobami koni oraz przeżuwaczy.

Prywatnie pasjonuje się jeździectwem oraz podróżami.

Zespół przychodni

lek. wet. Anna Lackowska

lek. wet. Anna Lackowska

Ukończyła  Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie w 2014 roku. W przychodni pracuje od 2016 roku. Wcześniejsze doświadczenie zdobyła pracując w Przychodni Okulistycznej. W trakcie pracy zawodowej niezmiennie poszerza swoją wiedzę biorąc udział w licznych kongresach oraz szkoleniach. Głównym zainteresowaniem zawodowym jest chirurgia miękka. Prywatnie doktor Ania jest szczęśliwą mamą.

lek. wet. Agnieszka Buczkowska

lek. wet. Agnieszka Buczkowska

specjalista chorób psów i kotów

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Tytuł lekarza weterynarii uzyskała w 2003 roku. W 2007 roku ukończyła 3-letnie Specjalizacyjne Studium Podyplomowe „Choroby psów i kotów”, tym samym zdając egzamin państwowy uzyskała tytuł specjalisty chorób psów i kotów. Odbyła 3-miesięczny kurs Analityki Weterynaryjnej dla Klinicystów Praktyków, kurs diagnostyki obrazowej USG oraz BAC narządów jamy brzusznej pod kontrola USG. Aktywnie uczestniczy w szkoleniach i webinariach. Od 2003 roku nieprzerwanie pracuje jako klinicysta. Z przychodnią związana od 2007r.
Zawodowo pasjonuje się chirurgią tkanek miękkich, onkologiczną, leczeniem trudno gojących się ran, rozrodem zwierząt oraz szeroko pojętą diagnostyką chorób wewnętrznych.
Prywatnie lata temu pokochała dogi niemieckie i tak już zostało.

lek. wet. Joanna Wiśniewska

lek. wet. Joanna Wiśniewska

Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie w 2020 roku. W tym samym roku dołączyła do zespołu przychodni. Podczas studiów zdobywała doświadczenie odbywając wiele praktyk w przychodniach weterynaryjnych oraz klinikach. W wolnych chwilach nieustannie się dokształca. Zawodowo interesuje się diagnostyką mikroskopową.

Właścicielka adoptowanych kocich osobowości Wojenki i Partyzanta oraz psa Luny. Prywatnie zajmuje się malarstwem akrylowym, jeździectwem, motoryzacją oraz kulturą Japonii.

lek. wet. spec. Marta Boruczkowska

konsultacje kardiologiczne

Tytuł lekarza weterynarii uzyskała na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Aktualnie posiada dwie specjalizacje ukończone w Polsce – Choroby Wewnętrzne Psów i Kotów (Olsztyn) oraz Choroby Zwierząt Nieudomowionych (Warszawa) oraz jedną za granicą – kardiologia – jako absolwentka ESAVS (The European School for Advanced Veterinary Studies) na kierunku Cardiology I – V.

Przynależy do Europejskiego Stowarzyszenia Kardiologów Weterynaryjnych ESVC oraz Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt PSLWMZ

Na co dzień konsultuje w północnej i środkowej Polsce głównie pacjentów kardiologicznych i pulmonologicznych oraz zwierzaki cierpiące na nadciśnienie.

Patrycja Wostal

Patrycja Wostal

zoofizjoterapeuta

Ukończyła kurs zawodowy z zoofizjoterapii w Warszawie. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach. W ostatnim czasie ukończyła kurs organizowany przez międzynarodową organizacje VetPD na temat rehabilitacji ortopedycznej, kurs z terapii blizn, punktów spustowych, mobilizacji stawowych i powięzi. Pasjonatka zwierząt. W pracy szukająca rozwiązań dostosowanych do stanu i potrzeb pacjenta. Zajmuje się głównie terapią koni i zwierząt towarzyszących. Prywatnie od kilkunastu lat jest mamą i właścicielką koni. To z połączenia tych dwóch światów zrodziła się jej pasja i zawód.

W przychodni konsultuje pacjentów wymagających rehabilitacji, dobiera odpowiednią terapię, indywidualnie traktuje każdego pacjenta.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami